arama

10 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

10 Ekim Çarşamba 2018 günlük burç yorumlarını takip eden 10 ekim burç yorumları nı sevenler için para, aşk, iş, ve sağlık hakkında sizlere ipuçları ve yönlendirmeler veriyor. Evren sizin hakkınızda neler söylüyor astrolojik yorumlarla size aktarıyoruz. Bu durum kararlarınızı etkileyecek gibi duruyor.

Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran-23 Temmuz) 10 Ekim 2018

Mars’ın geri hareketi, arkadaşlarınızla birlikte unuttuğunuz veya rafa kaldırdığınız konuların tekrar gündeme gelmesini sağlayabilir. Ay, karşıt burcunuz Oğlak’ta ilerlemekte ve duygusal konularda sorumluluk duygunuz artıyor. Partnerinizin veya çevrenizin her türlü sorumluluğunu yüklene bilirsiniz.

Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık) 10 Ekim 2018

Venüs’ün burcunuza geçmesiyle yaratıcılığınız ve neşeniz yerine geliyor. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. İçsel coşkularınızın sizi yönlendirmesine izin verin. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor. Değişen olaylara karşı çok çabuk uyum sağlayacağınız bir gün.

Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim) 10 Ekim 2018

Yakın dostlarınızla aranızda işbirliği yapmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kardeşlerle birlikte ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız. Özgürlüğünüzü ön plana alacağınız yeni başlangıçlar peşindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içindesiniz ve yardımsever duygularla hareket edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 10 Ekim 2018

Ay, burcunuzda ilerliyor. Özgürce çalışmaktan yanasınız ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Kişiselliğinizi vurgulamaktan ve sessiz bir şekilde kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız. Sosyal ilişkilerinizde daha yapıcı ve yaratıcı davranmayı yeğlediğiniz bir gün içindesiniz. Olayların yönünü kendi doğrularınız için değiştirmek istemeniz doğal.

Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat) 10 Ekim 2018

Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirdiğinizi zannediyorsunuz. Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart – 20 Mart ) 10 Ekim 2018

Venüs, kombinasyon burcunuz Yay’da ilerliyor. Ay tepe evinizden size olumlu etkiler veriyor. Yaşamı kendi istekleriniz doğrultusunda değerlendirdiğiniz için, çevrenize hakim olabiliyorsunuz. Enerjinizi ilişkilerinizde rahatça kullanabilecek beceriye sahipsiniz. Yollarla ilgili kısa süreli planlarınız olacak.

İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran) 10 Ekim 2018

Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizle uyum içinde olmanız ve beraber güzel vakit geçirmenize rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bugün, uçuk şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins tarafından ilgi göreceğiniz bir dönemdesiniz.

 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs) 10 Ekim 2018

Mars, burcunuzda geri hareketine devam ederken, Ay, idealleriniz konusunda unuttuğunuz değer yargılarını tekrar gündeme getirecek. Enerjinizi doğru kullandığınız anda, gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir şey yok. Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, çevrenize örnek olacaksınız. Üstelik tavize yanaşmıyorsunuz.

Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül) 10 Ekim 2018

Mars’ın geri hareketi, idealleriniz konusunda yapmanız gereken gerekli enerjiyi dondurarak, planlarınızı yeniden yapmanız gerektiğini gösteriyor. Bugün Ay, Oğlak kombinasyon burcunuzda ilerliyor ve sosyal ilişkilerinize duygusal bir boyut getiriyor. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.

Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart) 10 Ekim 2018

Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün, bazı başlangıçlar yapmak için uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor.

Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 10 Ekim 2018

Venüs kombinasyon burcunuz Yay’a geçerek, sosyal ilişkilerinizde istediğiniz her türlü başarıyı size veriyor. Bulunduğunuz ortamlarda istemeseniz de, çevrenizin odak noktası haline geleceksiniz. Herkes sizin ağzınızdan çıkan sözleri takip ediyor. Yaşamın hedef noktası olmak sizi farklı kılıyor, emin olun.

Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım) 10 Ekim 2018

Mars, karşıt burcunuzda geri hareketine devam ediyor. Ay’ın bulunduğu konum, yakın çevrenizle duygusal etkileşim içinde olacağınızı gösteriyor. Uzun süredir olmasını istediğiniz kişisel arzularınız ön plana çıkıyor. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,