arama

19 Ekim 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Cansu KARDELEN Cansu KARDELEN
  • 1 Star

19 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumlarını takip eden 19 ekim burç yorumları nı sevenler için para, aşk, iş, ve sağlık hakkında sizlere ipuçları ve yönlendirmeler veriyor. Evren sizin hakkınızda neler söylüyor astrolojik yorumlarla size aktarıyoruz. Bu durum kararlarınızı etkileyecek gibi duruyor.

Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran-23 Temmuz) 19 Ekim 2018

Bugün bilhassa işiniz ile ilgili konularda etkin olmak istiyorsanız omuzlarınızda ki ağırlıklardan kurtulun ve kendinize güvenin. İşinize duygularınızı karıştırmamalı profesyonel davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise akıp giden zamana karşı müsabaka yerine güzelleştirmeyi deneyin emin olun enerjiniz yükselecek ve huzurun güvenin şükrünü yaşayacaksınız.

Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık) 19 Ekim 2018

Bugünlerde kendinizi özel ve güvenilir hissediyorsunuz. Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz aşkın ve Romantizmin ilişkilerinizi canlandıracağı bu sürecin keyfini menfaatin. İş hayatınızda ise size sunulan imkânları verimli kullanmanız halinde yeni imkânların kapısını rahatça açabilirsiniz. Sadece planlı çalışmaya özen gösterin.

Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim) 19 Ekim 2018

Bugünlerde aşk tekrar kapınızı çalabilir veya flörtünüzü resmileştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Mutlu bir gelecek için planlar yapma zamanı geldi. İşiniz ile ilgili aynı şeyleri söylemek içinse henüz erken. İşinize karşı arzularınız devam ediyor ve sonuçlarda aynı oranda olumsuz sonuçlanıyor. Belki de yeni bir başlangıcı düşünmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 19 Ekim 2018

Bugünlerde arkadaşlarınız ile ilgili önemli bir sır öğrenebilirsiniz. İhtimal vermeyeceğiniz gelişmelerin ortasında kendinizi bulabilir ve problemin parçası haline gelebilirsiniz. Konuyu muhataplarıyla konuşup çözüme yardımcı olabilirsiniz ancak problemin parçası olmamaya özen göstermelisiniz. Bunun sizi uzun dönemde zora sokacağını unutmayın.

Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat) 19 Ekim 2018

Bugün İş hayatınızda şanslı bir gün. Maddi gelirlerinizde oluşan artışı iyi değerlendirmeli gerçekçi yatırımlarda bulunarak paranızı değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizin duygusal davranışları ona olan kızgınlığınızı söküp atacak yüreğinizden. Kelimelere takılıp kalmamalı sevdiğiniz insanın davranışlarına göre değerlendirmelisiniz.

Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart – 20 Mart ) 19 Ekim 2018

Bugünlerde iş ve özel yaşamınızda tepkilerinizi kontrol altında tutmanızda yarar var. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi çok çabuk kızdırarak hata yapmanıza neden olabilirler. Oto denetiminizi sonuna kadar kullanmalısınız. İşiniz ile ilgili küçük tefek gecikmeler yaşanabilir soğukkanlı davranın ve başka birinın neden olduğu aksamanın sizi zararlı çıkarmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran) 19 Ekim 2018

Bugün çevrenizi genişletmek için iyi bir gün. Önemli insanlarla tanışabilir; onlardan gelecek beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşamınıza biraz daha zaman ayırmalısınız. Bugün arkadaş veya yakınlardan kaynaklanan bazı gizli etkenler olabilir veya biri sizi yanlış yönlendirmeye çalışabilir. Paray ile ilgili konularda acele karar vermeyin.

 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs) 19 Ekim 2018

Bugün özel hayatınız ile ilgili bir değerlendirme ile güne başlayabilirsiniz. Bunda partnerinizin son günlerdeki ilgisiz tavırları yol açabilir. Konuyu anlamak sizi rahatlatacaktır o nedenle ilk önce onunla konuşmayı denemelisiniz. İş hayatınızda ise yeni yatırımlar ile ilgili ortaklıklar gündeme gelebilir. İyi düşünüp karar vermelisiniz.

Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül) 19 Ekim 2018

Bugünlerde maddi konularda düzenlemelerde bulunmanız gerekebilir. Ailesel nedenlerden dolayı parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama yine de şans sizden yana, bugün yeni insanlarla tanışabilir kariyer hayatınızı ilgilendiren size yol gösterecek önemli tavsiyeler alabilirsiniz. İyi düşünüp doğru değerlendirmeler için vaktiniz olacak.

Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart) 19 Ekim 2018

Son zaman fazlasıyla kendinizi dinliyor ve hastalıklarınıza hastalık katıyorsunuz. Aslında hem sağlığınız ile ilgili problemler abarttığınız düzeyde olmayabilir. Ruhsal olarak sakin kalmalı ve hayata odaklanmalısınız. İş hayatınızda aksayan işler yarın sizi zor durumda bırakabilir. Özel hayatınızdaki problemlerin kaynağında ise yine aynı konu. Sakin olun ve hayatın tadını menfaatin.

Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 19 Ekim 2018

Son zaman fazlasıyla kendinizi dinliyor ve hastalıklarınıza hastalık katıyorsunuz. Aslında hem sağlığınız ile ilgili problemler abarttığınız düzeyde olmayabilir. Ruhsal olarak sakin kalmalı ve hayata odaklanmalısınız. İş hayatınızda aksayan işler yarın sizi zor durumda bırakabilir. Özel hayatınızdaki problemlerin kaynağında ise yine aynı konu. Sakin olun ve hayatın tadını menfaatin.

Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım) 19 Ekim 2018

Bugün kritik günlerden biri. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi tekrar biçimlendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Özellikle son yıllarda iş ile ilgili artan problemlera bir son vermek için iyi zaman içinde olabilir. Özel yaşamınızda ise aradığınız huzur hemen yanı başınızda. Sadece paylaşmayı denemeye başlayın yeter.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,