arama

19 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

19 Kasım Pazartesi 2018 günlük burç yorumlarını takip eden 19 Kasım burç yorumları nı sevenler için para, aşk, iş, ve sağlık hakkında sizlere ipuçları ve yönlendirmeler veriyor. Evren sizin hakkınızda neler söylüyor astrolojik yorumlarla size aktarıyoruz. Bu durum kararlarınızı etkileyecek gibi duruyor.

Koç Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda girişimci olmanız için harekete geçiriyor sizleri. Kapılarını çalmalı şartlarınızı daha iyi hale getirmenin bu olduğunun farkında olarak ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise heyecan verici haberler ile sevineceksiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü iş hayatınızda bugün çalışmalarınız ile beklenmedik gelişmeler teklifler alacağınıza işaret etmekte. İyi düşünün ve gelen şansı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise bugün önemli keyifli kararlar alabilir pek çok kişiyi şaşkına çevirebilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle resmi kurumlar ile işlerinizde dikkatli olmalı ayrıntıları kaçırmamalısınız. Küçük bir hata tüm gün uğraş vermenize yol açabilir. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızın ilişkiniz hakkında yaptığı yorumları fazla önemsemeniz krizlere yol açabilir.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü maddi konularda çok daha iyi şartlar elde edebileceğiniz iş önerileri ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Duygusal davranıp etki altında kalırsanız olanakları değerlendiremeyerek üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin sizden sakladığı bir durumu öğrenerek öfkelenebilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü iş hayatınızda önemli bir krizin haksızlığın çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Maddi manevi rahatlayacak iyi niyetinizin karşılığını alacaksınız. Bugün eş ya da sevgilinizden gelecek önerilere de olumlu yaklaşmanız ruhsal ve duygusal olarakta rahatlatacak sizleri. Birbirinize güvenmenin olumlu etkisi her ikinizi de daha iyi noktalara taşıyacak.

Başak Günlük Burç Yorumları

Bugün maddi konularda gereğinden fazla hassas olmanız dost ve sevdiklerinizi rahatsız edebilir.  Hakkınızda farklı düşünülmesine neden olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin ilgi görmek istemesini bencillik olarak değerlendirmemeli onunla daha yakından alakadar olmalısınız.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Bugün aile büyükleriniz yüzünden can sıkıcı durumlar yaşanabilir istemediğiniz kişiler ile muhatap olarak yapmak istemediğiniz şeyler ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sakin olun ve mecburiyetlerin esiri olmadan hareket etmeye çalışın. İş hayatınızda ise olumlu enerjiler gün boyu sizleri destekleyecektir.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Bugün iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilere güvenerek hareket etmemeniz için uyarıyor gökyüzü sizleri. Kendi çıkarları uğruna size maddi zararlar verebilirler dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli ya da ilişkisi devam eden Akrepler güven duygunuzu sarsacak durumlar yaşanabilir.

Yay Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda yeni girişim ve başlangıçlarda beklediğiniz sonuçları alamayarak üzülebilirsiniz. Panikle hızlı kararlar almamalı bugünlerin geçici olduğunun farkına varıp mücadeleden kaçmamalısınız. Özel yaşamınızda ise ailenizin müdahaleleri yüzünden huzurunuz bozulabilir.

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda istikrarsızlıklar sizleri bir hayli zorlayabilir finansal ve resmi işlerde buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullanmanızın tek yolu soğuk kanlı davranmanız olacaktır. Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızı başkaları ile ulu orta paylaşmak hiç te beklediğiniz etkileri yaratmayabilir.

Kova Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olduğu bir güne dikkat çekmekte. Bugün aklınızdan geçen başınıza gelebilir bu yüzden düşüncelerinizin pozitif olmasına dikkat etmelisiniz. İş ve özel yaşamınızda karanlık perdeler kalkarken iyi düşünmeli ve geçmişle kıyaslamaları tartışmaları bırakmayı tercih etmelisiniz

Balık Günlük Burç Yorumları

Bugün hukuki konular ve resmi dairler ile ilgili işlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Öfke size hatalar yaptırarak günü daha zorlu bir hale getirsin istemiyorsanız dikkatli davranmalı hesapsızca davranmamalısınız. Özel yaşamınızda ise güven duygunuzu tazeleyecek olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız bugün.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,