arama

25 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

25 Ekim Çarşamba 2018 günlük burç yorumlarını takip eden 25 ekim burç yorumları nı sevenler için para, aşk, iş, ve sağlık hakkında sizlere ipuçları ve yönlendirmeler veriyor. Evren sizin hakkınızda neler söylüyor astrolojik yorumlarla size aktarıyoruz. Bu durum kararlarınızı etkileyecek gibi duruyor.

Koç Günlük Burç Yorumları

Bu hafta sonu, dostlarınızla eğlenceli planlar yapabilirsiniz. Mevcut işleri bitirmekle kalmayıp, yeni iş, plan ya da projelerin peşinden de gidebilirsiniz. Bir süredir yapmaya vakit bulamadığınız işlerle ilgilenmek için makul hafta sonundasınız.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde, eski tanıdıklarınızla bağlantı kurabilir, karşılaşabilir ya da bir araya gelebilirsiniz. Kafanızdaki tereddütlerden kurtulabilirseniz, olumlu gelişmelere ve güzelliklere açık bir hafta sonu olacaktır.

İkizler Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde, eski tanıdıklarınızla bağlantı kurabilir, karşılaşabilir ya da bir araya gelebilirsinizBazı konularda soru işaretleri azalmaya ya da bazı soruların yanıtları ortaya çıkmaya başlıyor. Ailenizi, evinizi, gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda olumlu ya da ilerlemeye açık gelişmeler söz konusu olabilir.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler ya da ilerleme söz konusu olmak suretiyle. Hazır olun! Yepyeni olaylar ya da uzun yıllardan beri beklenen bazı durumlar yüzünü gösterebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumları

Genel anlamda bütün burçlar için farklı güzelliklere açık bir hafta sonu. Siz de, bu durumdan payınıza düşeni almak istiyorsanız, fırsatları görmeye çalışmalı, yeni seçenekleri, imkânları, teklif ya da davetleri dikkatle ele almanız gerekiyor.

Başak Günlük Burç Yorumları

Sizi destekleyen kişilerle bir araya gelebileceğiniz günlerdesiniz. Ne istediğinizi saptamalı ve almak için harekete geçmelisiniz. Romantik planlar söz konusu olabilir ya da Romantik ilişkiler başlayabilir veya netlikle, bazı ilişkilerinizde, gayretlerinizin karşılığını görebileceğiniz günlerdesiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Hafta sonu, biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz, ancak sosyal ortamlar sizsiz olmaz malum! Uzun zamandır görmediğiniz ya da iletişim kurmadığınız bir kişi kendisini hatırlatabilir. Kendinize güvenin ve öz saygınızı kaybetmeyin, bunu başaramazsanız, hiçbir şey istendiği gibi gitmeyecektir. Ama şayet kendinize güvenebilirseniz, başarılarınız dünyayı yerinden oynatabilir.

Akrep Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızda son derece olumlu gelişmeler ya da olumlu olaylar sizi bekliyor. Hafta sonunu rahatlatıcı etkinliklerle geçirerek haftayı rahat bir kafayla kapatabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumları

Aşırı harcamalardan kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Hafta sonu boyunca, yeni kişilerle tanışabilir ya da kısmen tanıdığınız kişilerle güçlü arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Sevgi temalı ilişkilerinizi, aşk hayatınızı, entelektüel ya da estetik başlıklı alanları ilgilendiren başlıklarda karşı koymakta zorluk çekebileceğiniz olumlu durumlar veya fırsatlar oluşabilir. Olaylara yüzeyel yaklaşmamalı, dikkatle kendinizi vermelisiniz.

Kova Günlük Burç Yorumları

Hem finansal başlıklı konular, hem de sosyal hayatınız ya da aşk hayatınız aynı an da olumlu bir seyir izleyebilir. Çabalarınızın boşa gitmediğini görmeye başlamak sizi sevindirecektir. Dolayısıyla, hangi konular daha olumlu seyir izlemeye başladıysa not edip üzerine gitmenizde yarar var.

Balık Günlük Burç Yorumları

Hem iş yaşamınız hem de özel yaşamınız eş zamanlı olarak pozitif gelişmelere açık görünüyor. Dolayısıyla, hayatınızda umut vaat etmeye ya da renklenmeye başlayan başlıkları bir bir sıralamanızda ve olumsuz gidenlerle aranıza mesafe koymanızda yarar var.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,