arama

6 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

6 Ocak 2019 günlük burç yorumlarını takip eden 6 Ocak burç yorumları nı sevenler için para, aşk, iş, ve sağlık hakkında sizlere ipuçları ve yönlendirmeler veriyor. Evren sizin hakkınızda neler söylüyor astrolojik yorumlarla size aktarıyoruz. Bu durum kararlarınızı etkileyecek gibi duruyor.

Koç Günlük Burç Yorumları


Emeklerinin karşılığını alacağın bir gündesin. İş hayatında karşına çıkan zorluklara karşı göğüs germeni öneririm. Zorluklara karşı göstereceğin çözümler patronların tarafından fark edileceğine emin olabilirsin. İş arayan Koçlar geçmişte başvurduğunuz bir pozisyon için bugün telefonunuz çalabilir!

Boğa Günlük Burç Yorumları


Kilo problemleri yaşayan bir Boğa burcuysan şu birkaç gün yediklerine dikkat etmeni öneririm. Ani kararlar alarak başlayacağın işler yarım kalabilir. Karar vermeden önce iki kere düşünmelisin. Bugün senin için manevi değeri olan eşyalarını göz önünde tut.

İkizler Günlük Burç YorumlarıYoğun bir tempo seni bekliyor. Çalışan bir Koç burcu isen ofis dışı işler, toplantılar gündemine gelebilir. Önemli kararlar alacağın bugün de birilerine danışma ihtiyacı hissedebilirsin. Şansının açık olduğu bir döneme giriyorsun.

Yengeç Günlük Burç Yorumları


Yoğun bir temponun içerisinde kaybolduğunu düşünebilirsin. Sabah saatlerinde başlayacak olan dalgınlığın bugün birkaç işinin aksamasına sebep olabilir. Aynı anda birden fazla işi yapmak sıkıntı çıkarabilir. Seni rahatlatacak şeylere yönelmek isteyebilirsin.
 

Aslan Günlük Burç Yorumları
İşlerinin yoğunluğundan dolayı kaygılı olacağın bir gün seni bekliyor. Senin hakkında konuşulan konular hiç sevmediğin insanlar tarafından yüzüne söylenecek. Arkadaş olarak gördüğün insanların iki yüzlülüklerini keşfedeceksin. Onlarla yüzleşmek istemesen de bunu yapman senin için daha faydalı olacaktır.

Başak Günlük Burç Yorumları


  
Kuruntuların peşini bırakmayacak! Geçmişte yaşadıkların peşini bırakmayarak gün içerisinde sık sık aklına gelecek. Bu noktada sağlıklı düşünmeli ve meditasyon gibi seni rahatlatacak şeyler yapmalısın. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan arkadaşın aracılığıyla tanışacağın kişi aradığın kişi olabilir!

Terazi Günlük Burç Yorumları


Bugünün yıldızı sensin! Dengeyi yani kendini bulduğun bugün de seni anlamadığını düşündüğün insanlara kendini ifade edebileceksin. Çalışma hayatına dair gündeme gelen sıkıntılar canını sıkabilir. Akşam saatlerine doğru alacağın telefon seni oldukça heyecanlandıracak.

Akrep Günlük Burç Yorumları


Finansal meseleler canını sıkabilir. Borç aldığın bir arkadaşınla tartışabilirsin. Maddi sıkıntılarının kısa zamanda çözüleceğini söyleyebilirim. Bugün içerisinde gelecek farklı fikir ve tekliflere açık olmanı öneririm.

Yay Günlük Burç Yorumları


Yeni gireceğin ortamda tüm dikkatleri üzerine çekiyorsun. Bugün iletişim kuracağın insanlara dikkat etmeni öneririm zira içlerinden biri ruh eşin olabilir. Bugün tanışacağın insanlarla kariyerin hakkında fikir alışverişi yaparken farklı kariyer planları da gündemine gelebilir.

Oğlak Günlük Burç Yorumları


Kısmetinin oldukça açık olduğu bir gündesin. Fikirlerinin değer gördüğü bugün kendine olan özgüvenin yükselecek. Hiç aklında olmayan birinden alacağın aşk itirafı seni oldukça şaşırtacak. Her ne kadar bugünlerde ilişki düşünmesen de bu fırsatı göz ardı etmemeni öneririm.
Sabrınız ve gücünüzü ilişkilerinize yansıtmayı iyi biliyor ve karşı taraf dan da, aynı şeyi bekliyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, iş ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınızın karşılığını göreceğinizi gösteriyor. Amaçlarınızdan vazgeçmemelisiniz. Sizi zorlayanlar karşısında, diretme gücünüzü kullanmalısınız.  

Kova Günlük Burç Yorumları


İsteklerini alma konusunda aceleci davranıyorsun. Başarı için kendi prensiplerini geri plana atmamanı öneririm. Gökyüzü hak ettiğin değeri er ya da geç elde edeceğini söylüyor. Adımlarını atarken planlarına sadık kalmalı, aceleci kararlar vermekten kaçınmalısın.

Balık Günlük Burç Yorumları


Çevrenin genişleyeceği bugünde yeni insanlarla tanışıyorsun. Aranızda kuracağınız ilişki uzun yıllar sürecek olan arkadaşlığın temelleri olacak. Duygularını ifade etmekte zorlanmadığın bu insanların yanında kendin olabileceksin. Bugün yapacağın iş toplantılarında patronlarının dikkatini çekeceksin.
Beklediğiniz anlaşmaları yapmak için uygun bir gün. Şartlarınızı göden geçirmeli ve geçici heveslerden yola çıkmamalısınız. Maddi konularda iyi niyetli yaklaşımlarınız yüzünden fırsat kaçırabilirsiniz. Mesleki konumunuzu etkileyecek, bireysel çatışmalardan uzak kalmaya çalışmalı,.yeteneklerinizi akıllıca sergilemelisiniz.