arama

Aslan Burcu Kasım Ayı Haritası

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

Aslan burcunu kasım ayında neler bekliyor. Aslan burcunun iş hayatı, aşk hayatı nasıl olacak Hande Kazanova nın yorumu ile bilgilendiriyoruz.

Kasım ayı ev, aile ve yuva hususlarına odaklandığınız bir ay olacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. 05 Kasım’da bilhassa sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat, eğitimsel konulara yönelik birtakım adımlar veya tatil planları keyfinizi yerine getirecek.

03 ve 07 Kasım tarihlerinde ailenizdeki insanların sağlığında olumlu, hoş gelişmeler altındasınız.

09 Kasım itibarıyla çift ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda cesur kararların alınabileceği bir döneme giriyorsunuz. Diğer taraftan dairizde şimdiye kadar açıkça ifade edemediğiniz, konuşulmamış hususların daha çok gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla yüzleşmeler içine girebilirsiniz.

12 Kasım itibarıyla tam anlamıyla aşk hayatınızı konuşacaksınız. Eğitimsel konular, öğretmenlik gibi konular daha çok ön plana çıkabilir. Çocuğunuzla olan iletişiminiz de önem kazanmaya başlıyor. 14 Kasım’da oluşan Dolunay, kariyer hayatınızda önemli birkaç günü karşınıza getirebilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda iniş-çıkışlar yaşamaya meyilli olacaksınız.

18 Kasım, dikkat edilmesi gereken tarihlerden biri. Özellikle ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız veya çocuğunuz ile ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. 23 Kasım, kanaatlerinizde biraz hayata dar bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Belki de üstleneceğiniz sorumluluklardan kaynaklı olarak böyle hissediyorsunuz.

26 Kasım’da seyahatler, tatil planları, eğitimsel konular, dış ortamlar, geleceğe yönelik önemli adımlar özel hayatınızda devrede olacak.

29 Kasım’da devreye giren Yeni ay ile birlikte aşk hayatınızda önemli kararlar daha çok gündeminize yerleşecek. İşiniz ile ilgili konularda, bir iş ilişkisinin bozulması veya var olan ilişkilerinizden daha farklı ilişkilerin dikkatinizi çekmesi gibi durumlar bu zamanda gündeme gelebilir. Bu Yeni ay ile birlikte aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konularda önemli karalar almaya yatkın olacaksınız.

Kaynak : HaberTurk

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,