arama

Boğa Burcu Kasım Ayı Haritası

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

Boğa burcunu kasım ayında neler bekliyor. Boğa burcunun iş hayatı, aşk hayatı nasıl olacak Hande Kazanova nın yorumu ile bilgilendiriyoruz.

Kasım ayına, Ekim ayının sonunda aldığınız, özel hayatınız ile ilgili yeni kararlarla giriş yapacaksınız sevgili Boğalar. 01, 03, 05, 07 Kasım, olumlu tarihleriniz. Özellikle hem özel hayatınızda hem de iş alanlarınızda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız yararlı görebileceksiniz.

09 Kasım’dan sonra artık tam anlamıyla enerjinizi kariyerinize ve iş alanlarınıza transfere başlıyorsunuz. Kendinizi toplumsal konularla daha çok ortaya koymak isteyeceksiniz. 12 Kasım’dan sonra bankayla görüşmeler artabilir, vergi hususlarına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz veya bir miras konusu ile ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz ve bu fikirleri hayata geçirmek isteyeceksiniz.

14 Kasım ’da ki Dolunay ile birlikte hayatınız ile ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz. Tam da özel hayatınıza bu vakti ayırmanız gereken dönemde, kendi arzularınız ve kendi şahsi hayatınızla olan bağlantılarınızın devreye girmesiyle bu Dolunay’da her iki tarafı da iyi dengelemeniz çok önem kazanacak.

18 Kasım ’a dikkat edin. Arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. 20 Kasım’dan sonra sosyal çevreniz ve dostlarınızla daha doğru, daha etkili iletişimler kurmaya başlayacaksınız.

22 Kasım’da çok hoş bir iş teklifi, parasal teklif gündeminize gelecek, kapınızı çalacak ve siz bu tekliften sonra 23 Kasım’da da para ile ilgili hoş bir oluşuma imza atabileceksiniz. Bakış açınızın dar olmamasına özen gösterin, negatiflikten kaçının ve karşınıza hoş fırsatların çıktığını bilin lütfen.

29 Kasım ’da ki Yeni ay ise ortaklaşa parasal konularda yeni adımları karşınıza getirecek. Yani borç ve kredi almak istiyorsanız, 29 Kasım ve sonrası yapmak sizin faydasınıza olacak.

Kaynak : HaberTurk

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,