arama

GM 9 Plus resmen tanıtıldı. Peki GM9 Plus fiyatı ve özellikleri neler?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

General Mobile GM 9 Pro reklamı uzun zamandır ortalıklarda dolanmaktaydı. Şirket General Mobile GM 9 Pro’yu bugün resmen tanıttı. Yapılan teaser tanıtımların uyandırdığı büyük merak akabinde bugün yapılan tanıtım ile kafalarda soru işaretleri kaldı.

6” lik ekranı ve çift kamerası ile GM 9 Pro çk dikkat çekiyor. Son teknolojinin tüm özellklerini barındıran GM 9 Pro tüm özellikleri ile birlikte GM 9 Pro fiyat ve hakkında herşeyi araştırdık.

GM 9 PRO TÜM ÖZELLİKLERİ

İkitelli’deki üretim tesisinde gerçekleşen toplantıda açıklanan GM 9 Pro’da 6.01 inç’lik AMOLED ekran yer alıyor. Bu ekranın çözünürlüğü ise Full HD+ yani 2160×1080. Ayrıca Corning Gorilla Glass 5 korumaya sahip.

Qualcomm Snapdragon 660 sistem çipi İLE TELEFONUN gücünün en yükseklerde olduğunu farkedeceksiniz. 8 çekirdekli olan bu yonganın 4 çekirdeği 2.2 GHz’de çalışan Kruo Gold, geri kalan 4 çekirdeği ise 1.84 GHz’de çalışan Kryo Silver oluşturuyor.

Toplantı akabinde yapılan açıklama da telefonun en can alıcı noktaları da böylece ortaya çıktı. DxOMark tarafından onaylanan ve yapay zeka destekli, 12+8 MP’lik çift ana kamera bulunuyor. 4K kayıt yeteneği de var. Çift kamera video kaydı sırasında el ve hareket titreşiminden oluşan bulanıklığı azaltan video stabilizasyon teknolojisine (Electronic Image Stabilization) sahip olması ve bokeh modu sayesinde stüdyo kalitesinde portre fotoğraflarının çekilmesine olanak sağlayan özelliklere sahip. Önde ise 8 MP’lik selfie kamerası bulunuyor.

etiketlerETİKETLER
ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,