arama

İkizler Burcu Kasım Ayı Haritası

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

İkizler burcunu kasım ayında neler bekliyor. İkizler burcunun iş hayatı, aşk hayatı nasıl olacak Hande Kazanova nın yorumu ile bilgilendiriyoruz.

Hemen Ekim sonunda oluşan Yeni ay ile beraber Kasım ayına “merhaba” diyeceksiniz sevgili İkizler. İş hayatınızın oluşumları bu ay çok etkili olacak, çok fazla koşturacaksınız, çok fazla diğerlerine hizmet edeceksiniz ve işinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

03 Kasım sizi iş alanlarınızda, bilhassa parasal konularda hoş görüşmeler ve anlaşmalar söz konusu olabilir. 05 Kasım, özel hayatınızda, sosyal ortamlarda, sevdiğiniz insanla esnek ve birbirinizi destekleyen adımlar içinde olacaksınız.

07 Kasım’da ise iş yaşamınızda güçlü insanlardan alacağınız desteklerle belki bir terfi, bir promosyon veya aldığınız paranın yükselmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. 09 Kasım, artık tam anlamıyla mücadelenizi parasal konulardan çıkartıp enerjinizi daha çok seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak işlere yönelttiğiniz bir dönem olacak.

12 Kasım itibarıyla artık daha çok özel hayatınızdaki hususları konuşmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki hususları halletmek, konuşmak, paylaşmak, daha mantıklı adımlar atmak için de makul bir süreç olacak.

14 Kasım ’da ki Dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik konu ve olaylar daha çok gündeminizde yer edebilir. Hesapta olmayan birtakım gelişmeler ve durumlar sizi şaşırtabilir. Aynı zamanda bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz.

21 Kasım itibarıyla özel hayatınızda kimliğiniz ön plana çıkmaya başlıyor. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek, karşı tarafın beklentilerine göre davranmak önem kazanacak. 22 Kasım, bilhassa aşk hayatınızda hoş gelişmelerin olacağı, hoş tekliflerin devreye gireceği bir süreç.

25 Kasım, özel hayatınız ve bilhassa tutkularınız ile ilgili konulara biraz dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanı sahiplenici özellikleriniz ön planda olabilir, bu sahiplenmekten kaynaklı olarak onu, istediğiniz konularda manipüle etmek isteyebilirsiniz.

29 Kasım ’da ki Yeni ay, bilhassa çift ilişkiler, evlilik ve özel hayatınız ile ilgili konularda önemli adımları destekleyen bir Yeni ay olacak.

Kaynak : HaberTurk

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,