arama

Kadın 46. yeni bölüm ne zaman başlayacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Ekranların sevilen dizisi Kadın Salı akşamlarına yayınlandığı ilk günden itibaren damgasını vurmuşken, Kadın yeni bölüm ne zaman? Kadın Bu akşam neden yok soruları geçtiğimiz akşam çok merak edildi. Kadın yeni bölümü yayınlanmadı. Yılbaşı ertesi yayınlanması beklenen kadın dizisi hakkında bir kaç detaya ulaştık. Yılbaşı haftası dahil yaklaşık olarak 3 hafta kanalların ve dizilerin reklam anlaşmaları süregeliyor. Reklam anlaşmalarının akabinde tatil veren tüm diziler kaldığı yerden devam edecek.

Malum yılbaşından sonraki haftalarda diziler yayınlarına 3 hafta ara veriyor. Bunun sebebinin de reklam anlaşmalarının başlaması oluyor.

KADIN 46. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kadın dizisinin yeni bölüm tarihi ile ilgili resmi Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle “Kadın’a ufak bir yeni yıl arası veriyoruz. Duygu dolu bölümleriyle çok yakında FOX’ta kaldığı yerden devam edecek.”

Bahar iş aramaya başlıyor. Arif yine Bahar’ın yanında ve onun hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Enver, Şirin’e borcunu ödemesine yardım etmesi için çalışmasını istiyor Hatice yine kızına arka çıkmaya çalışsa da Enver’in bu karardan dönüşü yok. Enver bir yandan da terziliğe dönüyor ve komşularına işine döndüğünü söylüyor.

KADIN ÖLDÜ

Sarp telaşla Bahar ve çocukları almaya gidiyor. Apar topar çocukları kucaklarına aıp evden çıkıyorlar. O anda Nezir’in adamları da apartmana giriyor. Arif de dışarıdan gelen adamları görüyor. Ve silah sesi duyuuyor. Patlayan bu silah sesinden sonra Nezir’in adamları kaçarcasına apartmanda çıkıyor ve ‘kadın öldü’ diyorlar.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,