arama

Kuru Cilt Makyajı Nasıl Yapılır?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • nLy nLy
  • 1 Star

1. Kremli Eksfoliye Edici Temizleyici kullanın
Kuru cilt makyajı başlatırken, önce L’Oréal Paris Go 360 Temiz Derin Eksfoliyasyon Fırçası gibi nazik boncuklarla krem renkli bir püskürtme temizleyici kullanın . Bu, cildin yüzeyinde oturan ölü hücreleri temizlemek için yardımcı olacaktır. Makyajınızı daha kolay hale getirmek için olabildiğince pürüzsüz bir tuval elde etmiş olursunuz.

2. Hızlı Emici Serum kullanın
Nemlendiricinizin yerine serum gibi hızlı emici bir serum veya yağ kullanın, böylece ürün derhal derinize girebilir ve hemen rahatlama ve nemlendirme sağlayabilir.

İyi nemlendirilmiş bir yüze makyajı uygulamak için çok önemlidir. Cildinizin kadife olmasını, zımpara kağıdı gibi görünmesini istemezsiniz.

3. Primer kullanın
Cildinizi kusursuz bir makyaj uygulaması için hazırlamanın önemli bir adımı astardır . Kremsi doku cildi nemlendirecek ve gözenekleri ve kusurları yumuşatıp “bulanıklaştır” gibi davranacaktır. Biz Lancome La Base Pro tavsiye edebiliriz!

İyi hazırlanmış bir yüz, makyajının kayganlaşmasına yardımcı olur ve yüzdeki kuru lekelere takılmak yerine kesintisiz görünmesini sağlar.

Kuru cilt neredeyse beslenmek için yalvarıyor, bu yüzden sıvı veya hafif ve kremsi dokulu makyaj yapmak tek yolu. Ağır veya un gibi olan herhangi bir şey hemen anında tahrişe neden olur ve güzel makyaj işinizi bozar. Sıvı bazlara yapışmak kural 1 numaradır.

Hafif bir kapatıcı cildinizin pul pul dökülmesini önler sentetik ve nazik bir fırça ile uygulayın. Ardından, makyajınızı cildinize doğal, kıvrık bir bir kirpik görünümü elde etmek için nemli bir rimel kullanın .

Aynı şey allık için de geçerli! İlave hidrasyon için toz yerine kremsi kompakt veya sıvı bir ürün kullanın.

Kuru Cilt Makyajı  
1. Kuru cildinizde makyaj uygularken cildinizde çok gerekli nemi emici olacak şekilde herhangi bir ürün uygulamak için parmaklarınızı kullanmayın.

2. Gerekmediği sürece tozlardan uzak durun.

3. Su geçirmez formülleri, cildin nemini emer, böylece pullanmaya neden olur. Kuru cilt makyajının suya dayanıklı olması gerekmez! Günün sonunda kolayca yüzünüzü yıkamalısınız.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,