arama

Marmaris sapığı adeta suç makinesi çıktı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Marmaris sapığı adeta suç makinesi çıktı. İngiliz vatandaşı olan bir şahıs Marmaris’te kendi uyruğuna sahip olan bir bayana cinsel saldırı da bulunmuştu. 35 yaşındaki bayana cinsel saldırıda bulunup, darbetmekle suçlanan ve suçlamalar akabinde yakalanan ve gözaltına alınan 27 yaşındaki Declan Tyrone Marshal çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

Ailesini görmek adına bir haftalığına izin alan sapık, Marmaris’e geldiği açıklandı. İngiltere’de karıştığı uyuşturucu satmak ve darp gibi çok sayıda suçtan sabıkalı olduğu öğrenildi.

Finans uzmanı E.L.H., 3 Eylül’de, tatil için kendisi gibi İngiliz vatandaşı olan arkadaşı Lauren Jane Russel’in (31) İçmeler Mahallesi’ndeki evine geldi. İki kadın arkadaş, pazartesi günü, Yat Limanı’nda bulunan Barlar Sokağı’ndaki bir diskoya gitti. Eğlenenen iki arkadaş burada, İngiliz vatandaşı Declan Tyrone Marshal ile tanıştı. Gecenin sonunda üçlü, taksi ile Russel’in evine geçti. İddiaya göre, cebinde yeterli parası olmadığını ve o saatte dolmuş bulunmadığı için evine dönmesinin zor olduğunu belirten Marshal da iki İngiliz kadınla kalıp, salondaki kanepeye uzandı.

Russel sonrasında salonda sesler duydu ve arkadaşının yerde hareketsiz yattığını farketti. Konu ile alakalı açıklama yapan E.L.H. “Yatağa yanıma uzanıp, beni elle taciz etti. Bu sırada uyanmam üzerine, ilişki teklifinde bulundu. Erkek arkadaşım olduğunu söyleyip, teklifini geri çevirdim, odamdan uzaklaştırmak istedim. Öfkelenip yüzüme yumruk attı, diz kapağı ile defalarca vurup, kaçtı. Bayılmışım” diyerek, şikayetçi oldu.

etiketlerETİKETLER
ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,