arama

Öykü Gürman kimdir? Öykü Gürman biyografisi!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Sen Anlat Karadeniz Asiye’si Öykü Gürman kimdir? sorusu dizinin yayınlandığı her bölüm sonrasında takipçilerince araştırılmakta. Öte yandan Öykü Gürman sosyal medya adresinden yaptığı cesur paylaşımı ile bugünün en çok konuşulan ismi oldu

OY ASİYE NAPTIN SEN

Sen Anlat Karadeniz Asiye’si Öykü Gürman’da son dönemde çok moda olan bornozlu paylaşımlar kervanına katıldı. Set öncesi evinde bornozlu fotoğrafını paylaşan Öykü Gürman, binlerce beğeni topladı

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR?

Türk pop ve flamenco şarkıcısı. 2007 yılında ikiz kardeşi Berk ile Öykü ve Berk adlı grubu kurmuşlardır. Grup, 2010 yılında sona ermiştir.

MÜZİK HAYATI

Türk pop ve flamenco şarkıcısı. 2007 yılında ikiz kardeşi Berk ile Öykü ve Berk adlı grubu kurmuşlardır. Grup, 2010 yılında sona ermiştir.

Akdeniz ve Arap müziğini harmanlayarak müzik yapan sanatçıdır. Video paylaşım sitesi YouTube’a ikiz kardeşi Berk ile birlikte yükledikleri videoda seslendirdikleri “Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısı ile tanınmışlardır. Bu video Mayıs 2008 itibarı ile 10 milyon 800 bin kez izlenmiş albüm yaptıktan sonra çektikleri klipleri de 6 milyon 850 bin kez izlenmiştir. Ancak videoları Ağustos 2008’de kaldırılmıştır.

İlk albümleri olan Kısmet’te toplam 10 şarkı vardır. Berk’in imzasını taşıyan şarkıların yanı sıra türküleri de flamenco ile birlikte harmanlayıp albüme koymuşlardır. Bu çıkışlarının ardından TRT1 ekranlarında “Boyalı Direk” adlı müzik ve sohbet programının sunuculuğunu üstlenmişlerdir.

2010 yılında Öykü ve Berk grubunu sonlandırmış, iki kardeşte yollarına tek devam etme kararı almışlardır.

4 Ağustos 2015 tarihinde Yavuz Bingöl ile evlenen Öykü Gürman, 15 Nisan 2016 tarihinde boşandı.