arama

‘PES atacağız’ diyen Merve Boluğur’a milyonlarca teklif

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ve annesi geçtiğimiz günlerde bir AVM’de görüntülendi. Merve Boluğur ‘Pes Atacağız’ açıklaması akabinde binlerce yorum ve teklif geldiğini söylerken, her haliyle durumdan ne kadar memnun olduğu gözlerden kaçmadı.

Mağazaları dolaşan anne kızın uyumlu giyim tarzları dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde “Yeni yılda evde arkadaşlarla birlikte ‘PES’ atacağız” açıklaması sonrası yoğun bir mesaj yağmuruna tutulduğunu söyleyen güzel oyuncu, “arkadaşlar haber çıkar çıkmaz teklifler yağmaya başladı. Bir anda onlarca sosyal medya mesajı gelmeye başladı. Sadece Türkiye’den değil dünyanın bir çok yerinden davet edenler var.

EKRANA DÖNECEK

Bir süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürdüren Boluğur, kendisine çok oyunculuk teklifi geldiğini ancak ince eleyip sık dokuduğunu açıkladı. Kendisine gelen teklifler sorulduğunda Merve Boluğur;  “Gelen teklifler var. Sinema ve tiyatro için bir çok teklif geliyor. Ama beni biliyorsunuz ben içime sinmeyen, istemediğim bir projede sırf rol olmak için bulunmak istemem. O yüzden biraz ince eleyip sık dokuyorum. Güzel şeyler olacak yakın zamanda” dedi.

MERVE BOLUĞUR HAKKINDA

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006 : 2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı’da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Kolpa’nın Kadınım şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte oynamıştır. Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde de oynamıştır.Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney adlı dizide ise “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Mayıs 2012 ayı itibarıyla Rexona markasının reklam yüzü olmuştur. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü olmuştur. Murat Dalkılıç’ın 2016’da çıkardığı Epik adlı albümündeki Boya Gitsin şarkısında eşiyle düet yapmıştır. 2018 yılı Mart ayında ‘Merve Boluğur’ adıyla kozmetik markası kurmuştur ve ilk ürünü kırmızı ruj olmuştur.

etiketlerETİKETLER
ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,