arama

Sinan Akçıl uzatmalı sevgilisi ile evleniyor! Burcu Kıratlı kimdir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Sinan Akçıl sevgilisi Burcu Kıratlı ile evleniyor. Peki Sinan Akçıl Burcu Kıratlı ne zaman evlenecek? Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift yarın dünya evine girecek.

Uzun süredir birlikte olan çift, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki Türk Konsolosluğu’nda evleniyor. Gazetelerde çıkan haberlerde çiftin 24 Aralık’ta Amsterdam’a gittiği ve o tarihte evlendikleri idda edilmesinin akabinde çiftin 31 Aralık’ta evlenecekleri açıklandı.

Büyükelçilikte kıyılacak olan nikah akabinde Türkiye gelecek olan çiftin düğünü ise yazın yapılacak.

BURCU KIRATLI KİMDİR

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı.

etiketlerETİKETLER
ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,