arama

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu boşanıyor mu? İmirzalıoğlu hakkında!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu boşanıyor mu iddiaları Sinem Kobal’ın sosyal medyadaki aşk paylaşımı akabinde çok merakla aranmaya başlandı. Peki Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu boşanıyor mu, paylaşım ne anlama geliyor. Siz takipçiler için araştırdık.

2016 senesinde Cunda’lı adasında dillere destan bir düğün ile evlenen
Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu boşanıyor mu? Bu iddialar geçtiğimiz haftalarda ortaya atılmıştı. Ancak tarafların sosyal medya hesabına şöyle birgöz attığımızda aşk dolu paylaşımlarının tam sürat devam ettiğini göreceksiniz. Sinem Kobal geçtiğimiz gün eşinin fotoğrafının yanına koskoca bir kalp atarak evliliklerine son noktayı koymadıklarını dillendirdi.

Peki Kenan İmirzalıoğlu’nun hayatını ve hakkında bilinmeyenleri biliyor musunuz?

KENAN İMİRZALIOĞLU BİYOGRAFİSİ

Kenan İmirzalıoğlu, Mustafa ve Yıldız İmirzalıoğlu çiftinin en küçük çocukları olarak, 18 Haziran 1974 tarihinde, Ankara’ya bağlı olan Bala’da Üçem Köyü’nde dünyaya geldi.

Derviş ve Yasemin adında kardeşleri vardır. İlköğretimini Bala’da tamamladıktan sonra orta öğretimini tamamlamak için Ankara’ya teyzesinin yanına taşındı. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da yaptı.

İlk denemesinde üniversite sınavını kazanamayarak ailesinin yanına dönmüş olsa da, bir sonraki üniversite sınavını kazanarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ne yerleşen İmirzalıoğlu, burada Matematik okudu.

Üniversitedeki arkadaşlarının ısrarları üzerine katıldığı modellik yarışmasından başarıyla ayrılması üzerine modellik kariyerine başladı ve 1995 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi. Türkiye birincisi olarak katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan İmirzalıoğlu, bu yarışmayı kazanan ilk Türk erkeği oldu.

Televizyon ve sinema ekranlarıyla tanışması ise, ünlü yönetmen Osman Sınav’ın sayesinde gerçekleşti. Sınav’ın desteğiyle takıldığı Deli Yürek dizisinin seçmelerinde başarılı oldu ve 1999-2002 yılları arasında yayın hayatını sürdüren dizide, Yusuf Miroğlu karakterini canlandırdı.