arama

Yemekteyiz Soner diskalifiye mi edildi! Kendini gurme zannediyordu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları bir o kadar da ortalığı karıştırmasıyla adlarından bahsettirdi. Yemekteyiz Soner Pakdemir’in yarışmadan diskalifiye edildiği iddia ediliyor.

Yarışmanın 26 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümünde yer almayan Soner Pakdemir diskalifiye edildi iddiaları ile gündeme çıktı. Bunun akabinde Soner Pakdemir Instagram hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

SIK SIK KAVGA ETTİ

Kendisinin gurme olduğunu iddia eden Soner Pakdemir, sık sık diğer yarışmacılarla da atışmaktaydı. Soner Pakdemir diskalifiye mi edildi? Knu ile alakalı gözler Soner PAkdemir’in İnstagram hesabına çevrildi.

Pakdemir açıklamasında “Arkadaşlar çok mesaj aldım. Güzel yorumlarınız da var, kötü yorumlarınız da. Ayrıldığımı düşünüyorsunuz ve bununla ilgili sorular yazıyorsunuz. Yarın hep birlikte göreceğiz ne olmuş ne bitmiş. Yarın görüşmek üzere” yanıtını verdi.

SUNUCU ONUR BÜYÜKTOPÇU AÇIKLADI

Ardından 26 Aralık Çarşamba tarihli bölümde sunucu Onur Büyüktopçu, Pakdemir’in sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekildiğini söyledi ve haftaya yeni bir yarışmacıyla devam edeceklerini belirtti. Fakat Büyüktopçu’nun bu açıklamasından sonra Soner Pakdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar iyice kafaları karıştırdı

Diskalifiye edildiğine dair açıklama yapmayan ser verip sır vermeyen Pakdemir, açıklamalarına şöyle devam etti

”Yemeklerimi yapacağım ve Instagram hesabımdan seçeceğim 2 kadın, 2 erkek takipçime evimde, boğaz manzarası eşliğinde menümü sunacağım. Misafirlerimin yol masraflarını da karşılayacağım. Aynı zamanda yeni yıl yaklaştığı için onlara güzel hediyelerim de olacak. Ve bir akşam da eğlence sözü veriyorum” dedi.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,