arama

Yengeç Burcu Kasım Ayı Haritası

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fatih Fatih
  • 1 Star

Yengeç burcunu kasım ayında neler bekliyor. Yengeç burcunun iş hayatı, aşk hayatı nasıl olacak Hande Kazanova nın yorumu ile bilgilendiriyoruz.

Kasım ayı olumlu etkilerle başlıyor. Bu ay, bir yandan iş yaşamınızda önemli sorumluluklar üstlenirken bir yandan da iş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi güvenliğini sağlamak halinde kalacaksınız.

03 Kasım, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kanaatlerinizi ve fikirlerinizi ortak noktada buluşturabileceğiniz günlerden. Bu da uzun zamandır aranızda gidip gelen ve sorun yaşadığınız hususları toparlamanıza yardımcı olabilir. 07 Kasım özel hayatınızda güçlü, etkili bir biçimde kendinizi ortaya koyabileceğiniz günlerden biri.

09 Kasım itibarıyla artık enerjinizi tam anlamıyla parasal konulara yönlendireceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz başlıyor. Tehlikeli yerlerden ve ortamlardan kaçınmak, birazcık daha dikkatli ve düşünerek adım atmak bu süreçte önemli olmalı.

12 Kasım itibarıyla artık sağlık kontrollerinizi yaptırmanız için makul bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz.

14 Kasım’da oluşan Dolunay, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınız arasında önemli konular cereyan edebilir.

18 Kasım iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gereken ve herhangi bir anlaşmaya imza atmamanız gereken tarihlerden biri. Çünkü gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar ileride başınıza sorun ve problemler açabilir.

22 ve 23 Kasım tarihlerinde oldukça önemli iş sorumlulukları alabilirsiniz. Bu süreçte bakış açınızı geniş tutmaya çalışın. Aynı zamanda da gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlarınızı basitçe atabilirsiniz.

29 Kasım’da oluşan Yeni ay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu Yeni ay ile birlikte bazı işlerinizde, özelikle ortaklaşa adım attığınız işlerinizde birtakım sorunlar ve problemler yaşamaya meyilli olabilirsiniz ancak iş, hizmet ve sağlığınız ile ilgili konularda önemli adımlar ve kararlar da devrede olacak.

Kaynak : HaberTurk

 

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,