arama

Yeni Gelin yeni sezon fragmanında şok detay! Ne zaman başlayacak?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Eminel Eminel
  • 1 Star

Show TV ekranlarının uzatmalı dizisi Yeni Gelin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Süreç Film yapımcılığında Show TV ekranlarında çok izlenilen dizi Yeni Sezon çok kısa zaman süre içinde başlayacak.

Yeni Gelin yeni sezona şok ölümler ile başlayacağı iddiaları Yeni Gelin yeni sezon fragmanının yayınlanması akabinde ortaya atıldı. Hazar’ın askerde çatışma olduğu anlar ve arkadaşını sırtında taşıdıktan sonra vurulduğu anlar fragamna damgasını vururken, hamile olduğunu öğrenen Bella’nın da durumunun hiç iç açıcı olmadığını söyleyelim.

Yeni Gelin Bella’nın hastaneye apar topar kaldırılması akabinde doktor’un “Hastayı kaybediyoruz” sözleri heyecanı arttırırken patlama sahnesi ile olacaklar merak uyandırıyor. Yeni Gelin, yeni sezona bomba girmeyi hedefliyor.

YENİ GELİN SEZON FİNALİ YAŞANANLAR

Eltiler ve Kalender Ağa, Hazar’ın askere gitmesiyle kendini yalnız hisseden Bella’ya destek oldu. Kutuya kafayı takan kaynanalar onu açmayı neredeyse izzet-i nefis haline getirdi. Üstün sezgileri ve kurnazlığı sayesinde Kalender Ağa, Helga’nın ajan olduğunu öğrendi. Helga’yı itiraf ettiremeyen Kalender, eşlerinden yardım istedi. Yöntemleriyle Helga’yı itiraf ettirseler de yine de sırra ulaşamadı. Hazar’ın yemin töreni gelip çattığında Bella, Kalender ve oğulları Isparta’ya gitti. Dağıtım izni için kısa süreliğine Adana’ya gelen Hazar, Bozok erkeklerine savaşa katılacağını söyledi. Kocasının sadece dört ay sonra döneceğini düşünen Bella’dan mutlusu yoktu. Ferhat’ın Dilan’ı istediği tören ise acı bir haberle bölündü. Bozoklar’ın Hazar’ın girdiği çatışmada kaybolduğu haberini aldığı sırada Bella ise dünyanın en güzel haberini ailesiyle paylaşmak üzereydi. Hamile olduğunu öğrenen Bella, Hazar’ın acı haberiyle yıkıldı.

ankara kilit taşı, ankara parke taşı, ankara karo taşı, ankara beton parke taşı, Ankara Kilitli Parke Taşı, Ankara Parke Taşı Fiyatları, Ankara Kilit Taşı Ustası, Ankara Kilit taşı döşeme,